Fotel - puf z oparciem KRASNAL Suedine kolor czerwono-czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukolorowy fotel - puf z oparciem Krasnal - to niewielkich rozmiarów siedzisko, które doskonale będzie pasować do salonu, pokoju dziecka czy innego pomieszczenia. Wygodne i jednocześnie praktyczne siedzisko urozmaici każdą przestrzeń, a dodatkowe miejsce do przechowywania może zmieścić koc, poduszkę, gazety czy inne przedmioty.
Fotel-pufa został tapicerowany tkaniną Suedine w dwóch kolorach: siedzisko jest w kolorze czerwonym, natomiast boki w kolorze czarnym. Tkanina jest bardzo łatwa w czyszczeniu, a także wytrzymała i odporna na zdarcia. Materiał posiada delikatny meszek, przypominający plusz/welur.
Solidna konstrukcja w połączeniu z miękką pianką zapewnią Ci odpowiednią wygodę przez wiele dobrych lat.
Podoba Ci się inna kolorystyka? Sprawdź nasz próbnik tkanin, a wykonamy go według Twoich życzeń!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 78 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | czerwono-czarny |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | Fotel z praktycznym schowkiem, który został umieszczony pod siedziskiem. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.

JanekL21
Pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, świetny kontrast. Schowek bardzo przydatny