Sofa GRAFFITI eko skóra kolor czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prosty, wręcz surowy krój sofy GRAFFITI świetnie sprawdzi się w minimalistycznych lub nowoczesnych wnętrzach. To obecnie jeden z najmodniejszych i najczęściej wybieranych modeli sofy!
Jednolity, elegancki i klasyczny czarny kolor tapicerki, wykonany z wysokogatunkowej atestowanej eko-skóry, pozwoli wpasować się jej w niemal w każdą stylizację.
Mebel stoi na prostych nóżkach, które dodatkowo podkreślają jej minimalistyczny i nowoczesny charakter. Wykonany z solidnych, wysokiej jakości komponentów, pianki, która zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz tapicerki odpornej na zabrudzenia i zdarcie, bardzo łatwej w utrzymaniu czystości.
Przy zakupie wybierz odpowiedni rozmiar sofy oraz dostępny kolor nóżek z rozwijanej listy!
Dane techniczne
| Wielkość: | dwuosobowa |
| Wysokość całkowita: | 66 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 140 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 160 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość nóżek: | 20 cm |
| Waga: | 40 kg |
| Materiał: | eko skóra (atestowany skaj tapicerski) |
| Kolor: | czarny |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.

Piotr_Majchowski
Zakupiliśmy z żoną do naszego salonu. Styl i elegnacja to domeny sofy, do tego niezwykle miło się na niej siedzi.