Fotel - puf z oparciem TULIPAN - Suedine kolor brązowy 19
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulipan to zgrabne siedzisko z funkcją fotela-pufy z wbudowanym schowkiem pod siedziskiem - świetne rozwiązanie zarówno do domu, jak i dowolnego pomieszczenia.
Mały fotel został tapicerowany tkaniną Suedine w kolorze brązowym, tkaninie miękkiej i wytrzymałej, przyjemnej w dotyku przypominającej nieco plusz. Odporna na zdarcia oraz łatwa w pielęgnacji tkanina pozwoli Ci się cieszyć siedziskiem przez wiele dobrych lat.
Tulipan, dzięki swoim nieco mniejszym rozmiarom niż standardowe fotele oraz praktycznemu schowkowi, jest w szczególności idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których każdy centymetr jest istotny lub do pokoju dziecięcego / młodzieżowego, gdzie funkcja siedziska i schowka to zawsze dobre rozwiązanie!
Sprawdź inne kolory i tkaniny, z których możemy wykonać prezentowany model siedziska.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Waga: | 15 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | brązowy 19 |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu slizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Dodatkowe cechy: | Fotel z praktycznym schowkiem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
