Pufa kwadratowa otwierana 40X40 - Suedine kolor chabrowy 14
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kwadratowa, otwierana pufa kostka w chabrowym kolorze o wymiarach 40 x 40 cm i wysokości 42 cm, nie odkształca się, jest bardzo wygodna i lekka, nie zajmuje dużo miejsca - jest świetnym rozwiązaniem w małych pomieszczeniach, ale nie tylko! Będzie efektownym uzupełnieniem nowoczesnego salonu, jak i młodzieżowego oraz kolorowego pokoju dziecięcego.
Dzięki funkcji schowka w pufie, zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania, np. zabawek dziecka.
Do produkcji pufy wykorzystaliśmy wysokiej jakości komponenty, wytrzymałe nici oraz wysokiej jakości tkaninę Suedina, która jest odporna na zdarcia oraz bardzo prosta w utrzymaniu czystości.
Model siedziska dostępny w różnych kolorach i materiałach - sprawdź pełną ofertę sklepu lub wzornik tkanin tapicerskich i skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 40 cm x 40 cm |
| Waga: | 8 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | chabrowy |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
