Pufa kwadratowa otwierana 40X40 - Kongo szary melanż
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa kwadratowa otwierana - ze schowkiem, została wykonana ze stylowej, bardzo wytrzymałej i miękkiej tkaniny Kongo w bardzo modnym kolorze szary melanż.
Posiada minimalistyczny design, dlatego świetnie sprawdzi się w minimalistycznych, nowoczesnych lub skandynawskich przestrzeniach, ale nie tylko! Będzie idealnym uzupełnieniem zarówno pokoju gościnnego, jak i sypialni czy też pokoju dziecka.
Schowek, który został ukryty w siedzisku mebla to niezwykle praktyczne rozwiązanie - spokojnie pomieści wszystkie te rzeczy, które lubimy mieć "pod ręką", np. gazety lub ciepły koc.
Jej wymiary to 40 cm x 40 cm i wys. 42 cm, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Oprócz tego, że jest ciekawym elementem dekoracyjnym - sprawdzi się także jako dodatkowe i bardzo wygodne siedzisko lub jako podnóżek do fotela.
Jest możliwość zamówienia pufy w innym kolorze i tkaninie - zobacz próbnik tkanin i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 40 x 40 cm |
| Waga: | 8 kg |
| Materiał: | tkanina Kongo |
| Kolor: | szary melanż |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Dodatkowe cechy: | praktyczny schowek w siedzisku. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
