Pufa okrągła - Casablanca kolor jasnoturkusowy 682
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa okrągła w formie walca z wysokiej jakości tkaniny tapicerskiej w odcieniu jasnego, pastelowego turkusu to świetny dodatek i wygodne siedzisko do każdego pomieszczenia!
Mebel jest wysoki na 42 cm, a średnica siedziska to 40 cm, wykonany z wysokiej jakości tkaniny Casablanca w pastelowym odcieniu, świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, ale nie tylko - salonie, pokoju dziecięcym czy nawet w lokalu usługowym.
Użyta tkanina posiada delikatny meszek, mieniący się w zależności od zaczesania. Casablanca posiada również technologię Celanaboo, która nie pozwala wsiąknąć w głąb struktury tkaniny rozlanym płynom, dzięki niej nie straszne będą wszelkie plamy, nawet z ciężkich do usunięcia płynów jak kawa, kakao czy czerwone wino.
Do wykonania mebla jak zawsze użyliśmy solidnych komponentów, które zapewnią solidność na lata, miękkiej pianki zapewniającej wygodę oraz wytrzymałych nici tapicerskich by siedzisko służyło w nienagannym stanie jak najdłużej.
Pufę można również zamówić w innej wersji kolorystycznej - zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Materiał: | tkanina Casablanca |
| Kolor: | jasnoturkusowy |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | miękka pianka zapewniająca komfort użytkowania |
| Dodatkowe cechy: | tkanina w technologii Cleanaboo - zabezpiecza przed plamami nawet z czerwonego wina, czy kawy! |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.