Pufa okrągła DUŻA 90 cm ze schowkiem, pikowana + pinezki - Casablanca kolor czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Duża, okrągła otwierana pufa ze schowkiem w siedzisku w kolorze czarnym o wysokości 44 cm i średnicy 90 cm to praktyczne i wyjątkowo efektowne siedzisko. Krawędzie pufy z góry i dołu są wykończone ozdobnymi pinezkami w kolorze srebrnym, a pokrywa dodatkowo jest pikowana guzikami w kolorze obicia. Pokrywa nie jest przyczepiona do dolnej części pufy, można ją otwierać albo zdjąć całkowicie.
Ze względu na swoją wielkość świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, np. salonie czy lokalu użytkowym, któremu doda wyjątkowego stylu. W szczególności pasuje do wnętrz w stylu glamour, nowoczesnych i minimalistycznych.
Do jej obicia użyliśmy tkaniny Casablanca w kolorze czarnym, która jest miękka i delikatna, posiada delikatny meszek przypominający plusz, nadając siedzisku luksusowego szyku. Całość została zbudowana na solidnym stelażu oraz wytrzymałych nici tytan, które pozwolą na długie użytkowanie pufy.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Wysokość siedziska: | 36 cm |
| Średnica ∅ | 90 cm |
| Waga: | 20 kg |
| Materiał: | tkanina Casablanca |
| Materiał cd.: | miękki delikatny i lekko połyskujący materiał przypominający plusz, |
| Kolor: | czarny |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | tytan |
| Wykonanie: | miękka pianka zapewniająca komfort użytkowania |
| Dodatkowe cechy: | posiada w siedzisku praktyczny i duży schowek, wykończona ozdobnym pikowaniem i gwoźdźmi. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
