TABORET - pufa okrągła na czterech nóżkach tkanina Enjoy kolor pudrowy róż 19
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągła pufa-taboret w kolorze pudrowy róż, posiada cztery drewniane nóżki umocowane pod kątem 15 stopni, które zapewniają odpowiednią stabilność oraz świetnie współgrają z miękką tkaniną w pastelowym kolorze.
Taboret sprawdzi się jako dodatkowe siedzisko, a nawet stolik jeśli postawimy na nim tacę. Pasować będzie do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym oraz do wnętrz tych bardziej klasycznych.
Użyty materiał to tkanina Enjoy z serii Magic Home, miękka i przyjemna w dotyku, bardzo wytrzymała na zdarcia i uszkodzenia, a także łatwa w utrzymaniu w czystości.
Jest możliwość zamówienia siedziska w innym kolorze i tkaninie - zobacz próbnik tkanin i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 48 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Enjoy |
| Materiał cd.: | z serii Magic Home |
| Kolor: | pudrowy róż 19 |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Nici: | tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż obity miękką pianką zapewniającą komfort, |
| Dodatkowe cechy: | nogi wykonane z surowego naturalnego drewna. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
