TABORET - pufa okrągła na trzech nóżkach - Enjoy kolor jasny szary 21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa-taboret to lekkie i zgrabne siedzisko, które doskonale sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, ale nie tylko. Pufa jest wysoka na 40 cm, a jego średnica wynosi również 40 cm. Siedzisko świetnie wkomponuje się w niemal każdą aranżację - głównie w stylu skandynawskim, klasycznym czy retro.
Obicie pufy stanowi wysokiej jakości tkanina Enjoy w kolorze jasnoszarym, która dzięki zastosowaniu technologii Easy Clean i Easy Life pozwoli na łatwe usunięcie zabrudzenia za pomocą wilgotnej ściereczki już w trzech krokach.
Pufa posiada trzy drewniane, nielakierowane nogi, które dzięki ustawieniu pod kątem 15 stopni dają stabilizację siedzisku.
Jest możliwość zamówienia pufo-taboretu w innym kolorze i tkaninie - zobacz próbnik tkanin i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 40 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Enjoy |
| Materiał cd.: | w technologii Easy Clean & Easy Life |
| Kolor: | jasny szary |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | Efektowne, minimalistyczne trzy nogi; nielakierowane; niewoskowane, surowe drewno. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
