Pufa skrzynia 75x40 cm ze schowkiem, pikowana - eko skóra kolor limonka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa skrzynia na zabawki dla dzieci i nie tylko! Idealna do pokoju dziecięcego, gdyż posiada w siedzisku ukryty schowek, który świetnie sprawdzi się do przechowywania skarbów Twojej pociechy, z kolei piękny kolor - limonkowy świetnie ożywi pomieszczenie, a sam mebel przyda się jako dodatkowe, wygodne siedzisko.
Pufa posiada klasyczny, prostokątny kształt o powierzchni siedzenia 75x40 cm, a jej wysokość to 42 cm. Siedzisko zostało tapicerowane wysokiej jakości eko skórą w żywym kolorze limonki, która jest bardzo wytrzymała, a także odporna na zdarcia i łatwa w czyszczeniu. Całość posiada solidny i stabilny stelaż, miękką piankę oraz wytrzymałe nici tapicerskie, co pozwoli korzystać z siedziska przez długi czas.
Prezentowany model możemy wykonać w dowolnej kolorystyce i tkaninie wybranej z tego próbnika tkanin.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Waga: | 15 kg |
| Materiał: | eko skóra (atestowany, skaj tapicerski) |
| Kolor: | limonka |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Dodatkowe cechy: | Pufa otwierana typu skrzynia - z praktycznym schowkiem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
