Pufa skrzynia 80X40 cm otwierana motyw New York Taxi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa skrzynia ze schowkiem pod siedziskiem ma formę prostokąta, jest wysoka na 42 cm, a wymiary siedziska to 40 x 80 cm. Ze względu na swoją funkcjonalność doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, przedpokoju oraz każdym innym pomieszczeniu. Dobrze będzie się komponować z szarościami, żółcieniami, bielą i beżami.
Skrzynia jest tapicerowana wysokiej jakości tkaniną drukowaną z motywem "New York Taxi", która świetnie nadaje się do mebli tapicerowanych, jest wytrzymała i odporna na zdarcia; łatwo utrzymać ją w czystości. Pufa została zbudowana na solidnym stelażu i połączona wytrzymałymi nićmi Tytan. Całość tworzy solidny, efektowny i wygodny mebel z dodatkową funkcją schowka na niezbędne rzeczy.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Materiał: | tkanina z wzorem |
| Materiał cd.: | motyw New York Taxi |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | Pufa otwierana typu skrzynia - z praktycznym schowkiem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
