Pufa skrzynia otwierana, pikowana - Eko skóra kolor brązowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowany mebel to wygodna, otwierana pufa pikowana w kształcie prostokąta, zawierająca w siedzisku bardzo pojemny i niezwykle przydatny schowek z dyskretnym uchwytem do otwierania. Schowek to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli nam w niezauważalny sposób przechować różnego rodzaju rzeczy, np. książki, czasopisma, pościel czy też dziecięce zabawki.
Puf wykonaliśmy z wysokiej jakości komponentów, wysokogatunkowej, odpornej na zdarcie i łatwej w utrzymaniu czystości brązowej skóry ekologicznej oraz wytrzymałych nici tapicerskich.
Z pewnością będzie efektownym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia, w szczególności sypialni czy też pokoju dziecka lub nastolatka.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 60 cm lub 80 cm |
| Waga: | 20 kg |
| Materiał: | eko skóra (atestowany, skaj tapicerski) |
| Kolor: | brązowy |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | Pufa otwierana typu skrzynia - z praktycznym schowkiem. Posiada stylowe pikowanie. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.

ulla458
W sypialni sprawdza się idealnie. Ciekawy wystrój, a co ważne - dodatkowe miejsce na różnego rodzaju przedmioty.