Pufa trójkątna - Suedine kolor żółty 78
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa w kształcie trójkąta w żółtym kolorze rozświetli każde wnętrze, szczególnie w pochmurny dzień! :) To niewielkie i zgrabne siedzisko, które może być także wyjątkową dekoracją Twojego domu jest niezwykle wygodne i praktyczne! Jednolity kolor żółty świetnie będzie komponować się z szarościami, niebieskościami i podobnymi kolorami, wybór należy do Ciebie - niech nie ogranicza Cię własna wyobraźnia! :)
Pufa jest tapicerowana tkaniną tapicerską Suedine, która posiada delikatny meszek przypominający plusz / welur - ostatnio najbardziej pożądana tkanina i efekt na meblach tapicerowanych! Dodatkowo jest wytrzymała, a także łatwa w pielęgnacji. Całość została przez nas zbudowana z solidnych komponentów i wytrzymałych nici tapicerskich, dzięki temu pufa nie będzie się odkształcała i posłuży wiele lat!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 58 x 58 x 58 cm |
| Waga: | 11 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | żółty |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
