Sofa GRAFFITI eko skóra kolor szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solidna i efektowna sofa bez dodatkowych zdobień, o prostej minimalistycznej formie, wygodna i uniwersalna.
Sofa tapicerowana eko-skórą w kolorze szarym to doskonałe uzupełnienie niemal każdego wnętrza, od domowego zacisza aż po lokale usługowe. Jest też idealną bazą, gdy lubimy uzupełniać siedziska ozdobnymi poduszkami lub pledami. Jej prosta forma pozwala na dobranie do niej dodatkowych siedzisk - świetnie sprawdzi się tutaj pufa kostka lub pufa okrągła.
Została tapicerowana wysokogatunkową eko-skórą w kolorze szarym - jest wytrzymała i odporna na zdarcia, a także bardzo łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu. Podstawą sofy są cztery proste, drewniane, czarne nogi, które dopełniają minimalistycznego charakteru sofy.
Przy zakupie wybierz odpowiedni rozmiar sofy oraz dostępny kolor nóżek z rozwijanej listy!
Dane techniczne
| Wielkość: | dwuosobowa |
| Wysokość całkowita: | 66 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 140 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 160 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość nóżek: | 20 cm |
| Waga: | 40 kg |
| Materiał: | eko skóra |
| Kolor: | szary |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (2)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.

kasienka415
Stylowa, ale nie przesadzona. Bardzo solidna i uniwersalna. W moim odczuciu pasuje do każdego wnętrza.
PaniJustyna
Posiadam ją w moim gabinecie podologicznym. Cenię sobie minimalizm, więc idealnie pasuje do całego wystroju