TABORET - pufa okrągła na czterech nóżkach - Casablanca kolor brązowy 680
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taboret w stylu skandynawskim na drewnianych nóżkach z wygodnym siedziskiem typu okrągła pufa tapicerowana brązową tkaniną wytrzymałą na zdarcie oraz zabrudzenia.
Pufa - taboret to wygodne siedzisko, które może także służyć za stolik, jeśli na nim postawimy tacę. Jednolity kolor tkaniny świetnie komponuje się z prostymi, drewnianymi nogami.
Pufa została tapicerowana wysokiej jakości tkaniną Casablanca, która jest miękka i przyjemna w dotyku, przypomina nieco plusz. Tkanina jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości dzięki technologii Cleanaboo, zapobiega wchłanianiu się rozlanych płynów w strukturę tkaniny.
Podstawą pufy są drewniane nogi w naturalnym kolorze, które umocowane pod kątem 15 stopni zapewniają siedzisku odpowiednią stabilizację.
Prezentowany model możemy wykonać w dowolnej tkaninie / kolorystyce - sprawdź nasz wzornik tkanin dostępny w górnym menu strony.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 8 kg |
| Materiał: | tkanina Casablanca |
| Materiał cd.: | w plamoodpornej technologii Cleanaboo |
| Kolor: | brązowy 680 |
| Stelaż: | solidny, nie odkształaca się |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | miękka pianka zapewniająca komfort użytkowania |
| Dodatkowe cechy: | Efektowne, minimalistyczne trzy nogi; nielakierowane; niewoskowane, surowe drewno. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
