Pufa okrągła TABORET na trzech nóżkach - Enjoy kolor czerwony 14
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągły puf w formie taboretu na trzech drewnianych nóżkach - to zgrabne, praktyczne i wygodne siedzisko, które świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, ale nie tylko. Doskonale może posłużyć także za podnóżek do ulubionego fotela Uszak lub jako stolik, jeśli postawimy na nim tacę.
Taboret został tapicerowany tkaniną Enjoy w kolorze czerwonym - materiale odpornym na zdarcie oraz łatwym w utrzymaniu czyszczeniu. Tkanina posiada widoczną strukturę. Całość oparliśmy o solidny stelaż, miękką piankę zapewniającą komfort siedzenia oraz trzy drewniane nogi umocowane pod kątem 15 stopni, które zapewniają siedzisku odpowiednią stabilizację i podkreślają jej styl.
Jest możliwość zamówienia pufo-taboretu w innym kolorze i tkaninie - zobacz próbnik tkanin i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 40 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Enjoy |
| Kolor: | czerwony 14 |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | siedzisko wykonane z 3cm pianki poliuretanowej, dookoła pianka o grubości 1 cm. Całość pokryta jest owatą 300g/m2 |
| Dodatkowe cechy: | minimalistyczne nóżki wykonane z surowego, nielakierowanego drewna. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
