Fotel - puf z oparciem KRASNAL eko skóra kolor brązowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KRASNAL to niewielkich rozmiarów fotel - puf z oparciem, który będzie doskonałym uzupełnieniem salonu, jak i innego, dowolnego pomieszczenia. Jest doskonałą propozycją dla małych pomieszczeń, ponieważ zajmuje niewiele miejsca, posiada praktyczny schowek oraz pełni funkcję dodatkowego siedziska.
Jednolity kolor tapicerki w kolorze ciepłego brązu, doskonale wkomponuje się w każdą aranżację dowolnego pomieszczenia.
Fotel Krasnal został wyposażony w bardzo praktyczny schowek, który znajduje się pod siedziskiem. Będzie on idealnym schowkiem na najbardziej potrzebne nam rzeczy, które zawsze lubimy mieć w zasięgu ręki, np. książki, gazety, czy też ciepły koc.
Jest bardzo komfortowy, posiada wyprofilowane, wygodne oparcie, które zapewnia plecom należyte wsparcie. Materiał, z którego została wykonana tapicerka to atestowany skaj tapicerski (inaczej eko-skóra), która jest bardzo odporna na zdarcia i pęknięcia, wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a także bezproblemowa w czyszczeniu.
Z tego względu fotel - puf z oparciem KRASNAL jest nie tylko praktycznym, ale także ładnie prezentującym się meblem.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 73 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Waga: | 15 kg |
| Materiał: | eko skóra (atestowany, skaj tapicerski) |
| Kolor: | brązowy |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Dodatkowe cechy: | Fotel - puf z praktycznym schowkiem pod siedziskiem. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
