Fotel - puf z oparciem KRASNAL kolor bordo 09
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KRASNAL to niewielki gabarytowo fotel, często klasyfikowany jako puf z wygodnym oparciem, który będzie idealnie pasował nie tylko do salonu, ale także pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Jednolity kolor fotela wpasuje się doskonale w aranżację dowolnego pomieszczenia.
KRASNAL posiada również wbudowany schowek, który znajduje się pod siedzeniem. Możemy w nim przechowywać gazety, książki czy ciepły koc, który zawsze będzie pod ręką.
Materiał, z którego został wykonany puf, to bardzo dobrej jakości tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) w kolorze głębokiego, eleganckiego odcienia bordo, którą wyróżnia miękkość i przyjemność w dotyku - posiada delikatny meszek, który z wyglądu przypomina plusz. Tkanina Suedine jest bardzo wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Do jego produkcji użyliśmy wysokiej jakości i komponenty dbając o precyzję wykonania. Całość prezentuje się bardzo efektownie.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 78 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | bordowy |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Dodatkowe cechy: | Fotel z praktycznym schowkiem, który został umieszczony pod siedziskiem. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.