Fotel - puf z oparciem KRASNAL motyw Komiks
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fotel tapicerowany KRASNAL, określany również jako puf z oparciem ze względu na swoje niewielkie gabaryty - będzie idealnym wyposażeniem pokoju młodzieżowego, lecz nie tylko. Dzięki modnemu motywowi pop art'owego komiksu, stanowi doskonały element nowoczesnej aranżacji dowolnego pomieszczenia.
Posiada również wbudowany schowek, który znajduje się pod siedzeniem. Możemy w nim przechowywać gazety, książki czy też ciepły koc, który zawsze będzie pod ręką.
Do produkcji fotela wykorzystaliśmy wysokiej jakości komponenty, bardzo solidne nici tapicerskie oraz tkaninę odporną na zdarcie, a także łatwą w utrzymaniu czystości.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 78 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina z wzorem |
| Kolor: | wielokolorowy |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Dodatkowe cechy: | Fotel z praktycznym schowkiem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
