Fotel - puf z oparciem TULIPAN kolor ecru 71 i brąz 67
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TULIPAN to mały fotel przypominający puf z wygodnym oparciem, który w siedzisku posiada praktyczny schowek. Schowek to bardzo pomysłowe rozwiązanie, które pozwala nam przechowywać te rzeczy, które zawsze chcemy mieć pod ręką, np. gazety, książki czy ciepły koc.
Fotel tapicerowany jednolitą, klasyczną i pasującą do każdej aranżacji tkaniną Suedine kolorze ecru, idealnie dopasuje się do każdej aranżacji wnętrza - zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej.
Materiał Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) to bardzo ładna i przyjemna w dotyku tkanina, z wyglądu przypomina plusz, ponieważ posiada delikatny meszek. Mimo, że jest w jasnym kolorze - tapicerka jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na zdarcia.
Fotel wykonaliśmy z bardzo solidnych komponentów oraz wytrzymałych nici tapicerskich, dzięki temu posłuży Państwu w nienagannym stanie przez wiele lat.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Waga: | 15 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | ecru 71 i brąz 67 |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Dodatkowe cechy: | Fotel - puf z praktycznym schowkiem pod siedziskiem. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
