Pufa okrągła eko skóra kolor zielona
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa w kształcie walca jest świetnym rozwiązaniem szczególnie dla małych pomieszczeń, gdzie ważny jest każdy centymetr, ale nie tylko! Jej wysokość to 42 cm, średnica siedziska 40 cm, a jej waga to zaledwie 6 kg. Jednolity kolor sprawdzi się niemal wszędzie, pasować będzie do salonu, pokoju dziecięcego a nawet lokalu użytkowego.
Do obicia pufy użyliśmy ekoskóry w pięknym odcieniu koloru zielonego, która jest wytrzymała oraz łatwa w czyszczeniu. Pufa została zbudowana na solidnym stelażu przy użyciu miękkiej pianki tapicerskiej i wytrzymałych nici.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Materiał: | eko skóra (atestowany, skaj tapicerski) |
| Kolor: | zielony |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | miękka pianka zapewniająca komfort użytkowania |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
