Pufa okrągła z ozdobnymi pinezkami - Casablanca kolor fioletowy 661
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pufa typu wałek z ozdobnymi pinezkami (nitami) w fioletowym kolorze w najmodniejszym odcieniu ultra violet, o średnicy 40 cm i wysokości 42 cm, wykonana z wysokiej jakości jednokolorowej tkaniny, będzie praktyczną ozdobą każdego stylowego pomieszczenia.
Mebel ten nie odkształca się, jest bardzo wygodny i lekki, nie zajmuje również dużo miejsca - jest świetnym rozwiązaniem w małych pomieszczeniach, ale nie tylko! Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, zarówno pokoju dziecięcym, młodzieżowym, jak i pokoju gościnnym. Idealna do wnętrz w stylu glamour.
Została wykona na solidnym stelażu, z wysokiej jakości komponentów, bardzo wytrzymałych nici tapicerskich oraz tkaniny CASABLANCA w modnym, szlachetnym odcieniu fioletu z ozdobną aplikacją , która jest bardzo łatwa w pielęgnacji, przyjemna w dotyku, a zarazem odporna na zrywanie. Pufa została ozdobiona specjalnymi pinezkami tapicerskimi w srebrnym kolorze.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Casablanca |
| Kolor: | fioletowy 661 |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | ozdobne wykończenie srebrnymi pinezkami tapicerskimi. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.