Sofa CASABLANCA - Eko skóra kolor szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sofa Casablanca tapicerowana szarą eko-skórą, stoi na profilowanych nóżkach, a z obu stron posiada dwa duże, stylizowane podłokietniki, które zapewnią wygodę podczas użytkowania siedziska. Sofa wpisuje się w popularny styl modern glamour, który doskonale pasuje do wszelkich lokali usługowych oraz poczekalni, świetnie wpisze się także domowy klimat.
Sofa jest tapicerowana wysokiej jakości eko skórą w kolorze szarym, która dzięki swojej wytrzymałości na zdarcia, a także łatwość w czyszczeniu sprawi, że mebel posłuży na wiele dobrych lat. Solidny, drewniany stelaż oraz miękka pianka tapicerska zapewnią Ci odpowiedni komfort podczas codziennego użytkowania.
Zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory, ponieważ jesteśmy w stanie wykonać prezentowany model w dowolnie wybranym obiciu.
Dane techniczne
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość całkowita: | 76 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 150 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 190 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość nóżek: | 24 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | eko skóra |
| Kolor: | szary |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
| Podstawa stelaża: | sofa stoi na efektownych, profilowanych i stabilnych nóżkach |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
