Sofa CASABLANCA - tk. Casablanca, kolor szary 667
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sofa CASABLANCA to doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza, nie tylko salonu. Może być stylowym wyposażeniem np. gabinetu lub biura. Wykonana ze sprężystej pianki, zapewni Ci wygodę o jakiej marzysz.
Sofa stoi na efektownych, profilowanych nóżkach, jest meblem o bardzo ciekawej formie - z pewnością będzie oryginalną ozdobą Twojego wnętrza! Idealnie wpisze się w klimat zarówno pomieszczeń nowoczesnych, tradycyjnych, jak i tych wnętrz w stylu angielskim czy też francuskim.
Jej podstawą jest drewniany stelaż oraz płyta wiórowa. Użyta w niej pianka poliuretanowa zapewni Ci odpowiedni komfort oraz wypoczynek. Sofa tapicerowana wytrzymałą, wysokiej jakości, efektowną tkaniną tapicerską w bardzo modnym szarym kolorze, z pewnością będzie idealnym akcentem kolorystycznym pomieszczenia.
Dane techniczne
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość całkowita: | 76 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 150 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 190 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość nóżek: | 24 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | Casablanca |
| Kolor: | szary 667 |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
| Podstawa stelaża: | sofa stoi na efektownych, profilowanych i stabilnych nóżkach |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
