Sofa KUBA dł. 200 cm eko skóra żółta
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sofa Kuba to wygodna sofa o solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się jako siedzisko w Twojej poczekalni, czy dowolnego lokalu usługowego. Odważny kolor żółty może być świetnym akcentem przyciągającym uwagę!
Obicie sofy to eko skóra, tzw. skaj tapicerski, która jest wytrzymała na zdarcia, a także bardzo łatwa w czyszczeniu. Sofa powstała przy użyciu wysokiej jakości komponentów, miękkiej pianki tapicerskiej, solidnego stelażu oraz wytrzymałych nici tapicerskich.
Jeśli szukasz długiego, wygodnego siedziska do Twojej poczekalni to sofa Kuba będzie świetnym rozwiązaniem!
Dane techniczne
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość całkowita: | 73 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 188 cm |
| Szerokość: | 66 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość nóżek: | 15 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | eko skóra |
| Kolor: | żółty |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.