Szezlong LUDWIK na prostych nóżkach - kolor szary 667
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentujemy Państwu wersję szezlonga bez pikowania i zdobień - w wersji bardziej minimalistycznej, która pięknie podkreśla prostą, klasyczną bryłę modelu LUDWIK.
Minimalistyczny szezlong świetnie będzie pasować do wnętrz nowoczesnych, klasycznych i tych aranżowanych w prostym stylu. Idealny zarówno do salonu, gabinetu, domowej biblioteczki, jak i poczekalni czy lokalu użytkowego.
Szezlong tapicerowany jest tkaniną Casablanca w kolorze szarym, użyta tkanina jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku, przypomina nieco welur. Dużą zaletą tkaniny jest technologia Cleanaboo, która zmienia rozlany płyn na strukturze tkaniny w kroplę, dzięki temu łatwo możemy usunąć ją za pomocą ściereczki unikając trudno-zmywalnych plam.
Całość wykonaliśmy z solidnego, drewnianego stelażu, miękkiej pianki tapicerskiej i wytrzymałych nici. Podstawą szezlonga są cztery profilowane, drewniane nogi, lakierowane na czarno.
Istnieje możliwość zamówienia szezlongu z oparciem skierowanym w lewą stronę (tak jak na zdj.) lub prawą stronę oraz wybrania innego koloru i materiału obicia!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 85 cm |
| Szerokość: | 66 cm |
| Długość: | 185 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | tkanina Casablanca |
| Kolor: | szary 667 |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
| Podstawa stelaża: | Efektowne, profilowane nogi |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.