Szezlong LUDWIK pikowany kolor złoty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Efektowny i bardzo wygodny Szezlong LUDWIK to jeden z naszych pionierskich i designerskich produktów. Wyglądem nawiązuje do klasycznego francuskiego wzoru powstałego na przełomie XVIII i XIX wieku. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnym otoczeniu jak i tym, bardziej tradycyjnym.
Został tapicerowany bardzo elegancką, wręcz luksusowo prezentującą się wysokogatunkową ekoskórą w złotym kolorze, który doda szyku każdemu wnętrzu. Eko skóra to bardzo praktyczny materiał - łatwy w utrzymaniu czystości oraz odporny na zdarcie.
Szezlong stoi na efektownych, profilowanych nóżkach, nawiązujących do stylu francuskiego, które dodają mu unikatowy charakter. Obicie zostało wykonane z pianki, która zapewnia wygodę. Oparcie dodatkowo zostało ozdobione efektownym pikowaniem.
Istnieje możliwość zamówienia sofy z oparciem skierowanym w lewą stronę (tak jak na zdj.) lub prawą stronę.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 85 cm |
| Szerokość: | 66 cm |
| Długość: | 185 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | Eko skóra (atestowany skaj tapicerski) |
| Kolor: | złoty |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
| Podstawa stelaża: | stoi na efektownych i stabilnych nóżkach w stylu francuskim |
| Dodatkowe cechy: | oparcie ozdobione pikowaniem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
