Pufa okrągła 50 cm + pikowanie i ozdobne gwoździe - tk. French Velvet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średniej wielkości pufa okrągła o średnicy 50 cm i wysokości 42 cm wykończona ozdobnym pikowaniem i gwoździami tapicerskimi, tapicerowaną piękną, miękką tkaniną w jasnym kolorze ecru.
Pufa posiada ozdobne gwoździe tapicerskie u góry i dołu siedziska oraz efektowne pikowanie na pokrywie zakończone guzikami. Pufa wpisuje się w popularny styl modern glamour, może być świetnym uzupełnieniem sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy dowolnego pomieszczenia! Świetnie wpisze się w klimat eleganckiego, kobiecego salonu beauty lub damskiego butiku.
Użyta tkanina to French Velvet, która posiada delikatny meszek przypominający plusz / welur, delikatnie "mieni się" w zależności od ułożenia tkaniny. Całość została zbudowana na solidnym stelażu, przy użyciu miękkiej pianki tapicerskiej i wytrzymałych nici Tytan. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i subtelnie.
Pufę możemy wykonać w dowolnie wybranej tkaninie / kolorze.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 50 cm |
| Waga: | 15 kg |
| Materiał: | tkanina French Velvet |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | nici Tytan o bardo wysokiej wytrzymałości |
| Wykonanie: | wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | posiada ozdobne wykończenie w postaci gwoździ tapicerskich i pikowanie guzikami. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
