Pufa okrągła 60 cm otwierana, pikowana u góry + pinezki - tk. French Velvet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Duża pikowana pufa okrągła w stylu Modern Glamour ze schowkiem - posiada średnicę 60 cm, a jej wysokość to 42 cm. Użyta tkanina w jasnym kolorze ecru z ozdobnymi gwoździami tapicerskimi - pinezkami i pikowaniem na siedzisku nadaje eleganckiego charakteru i wpisuje się w kobiecy styl glamour.
Do obicia pufy użyliśmy aksamitną tkaninę French Velvet, która delikatnie "mieni się" pod światło, posiada delikatny meszek przypominający plusz, welur.
Pufa posiada duże, miękkie i bardzo wygodne siedzisko o solidnej, nieodkształcającej się konstrukcji, obita wygodną pianką tapicerską zapewniającą komfort użytkowania, połączona wytrzymałymi nićmi - pozwoli cieszyć się siedziskiem przez wiele długich lat.
Całość prezentuje się niezwykle wytwornie, elegancko, a zarazem klasycznie. Duża okrągła pufa świetnie wpisze się w większych pomieszczeniach - zarówno w salonie, sypialni, jak i eleganckim butiku.
Prezentowany model możemy wykonać w innej wersji kolorystycznej, innej tkaninie, z użyciem innych elementów ozdobnych, np. pikowanie wykonane kryształami swarovskiego - skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle, a my go dla Ciebie zrealizujemy!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 60 cm |
| Waga: | 20 kg |
| Materiał: | tkanina French Velvet |
| Materiał cd.: | aksamitna w dotyku, przypomina aksamit |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | nici Tytan o bardo wysokiej wytrzymałości |
| Wykonanie: | miękka pianka zapewniająca komfort użytkowania |
| Dodatkowe cechy: | Pufa otwierana typu skrzynia - z praktycznym schowkiem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
