TABORET - pufa okrągła na trzech nóżkach - Enjoy kolor fuksja 16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taboret posiada okrągłe siedzisko o średnicy 40 cm, a jego wysokość to również 40 cm - jest to uniwersalny mebel, gdyż może pełnić różne funkcje: od pufy - dodatkowego siedziska, poprzez stolik czy nawet podnóżek lub jako efektowny element dekoracyjny Twojego wnętrza, wszystko zależy od Ciebie!
Obicie pufy od taboretu to wysokiej klasy tkanina Enjoy w kolorze fuksji, tkanina jest przyjemna w dotyku, a także łatwa w pielęgnacji. Wytrzymała konstrukcja oparta na wysokiej jakości komponentach sprawi, że siedzisko posłuży Ci na wiele dobrych lat.
Podstawą pufy są trzy drewniane nogi, które umocowane pod kątem zapewniają stabilizację siedzisku.
Jest możliwość zamówienia pufo-taboretu w innym kolorze i tkaninie - zobacz próbnik tkanin i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 40 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 8 kg |
| Materiał: | tkanina Enjoy |
| Kolor: | fuksja |
| Stelaż: | solidny i wytrzymały na odkształcanie |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | efektowne, minimalistyczne trzy nogi; nielakierowane; niewoskowane, surowe drewno. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
