Pufa skrzynia 75x40 cm ze schowkiem, pikowana - Suedina ciemny brąz 67
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wygodna, bardzo praktyczna i efektowna zarazem - taka jest nasza pikowana pufa o prostokątnej formie z opcją schowka! To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie, przedpokoju czy nawet pokoju dziecięcym, a pojemny schowek ukryty w siedzisku pomieści najpotrzebniejsze rzeczy czy skarby dziecka.
Pufa skrzynia ma wysokość 42 cm, a jej powierzchnia siedzenia to 75 cm na 40 cm.
Pufa została tapicerowana miękką tkaniną Suedine w kolorze ciemnobrązowym, ozdobiona pikowaniem na siedzisku. Tkanina jest przyjemna w dotyku, posiada delikatny meszek wyczuwalny pod palcami. Jest również wytrzymała na zdarcie i łatwa w utrzymaniu czystości. Bardzo solidny stelaż sprawia, że siedzisko jest bardzo wytrzymałe i się nie odkształca, a specjalna pianka zapewnia wysoki komfort siedzenia.
Prezentowany model możemy wykonać w dowolnej kolorystyce i tkaninie wybranej z tego próbnika tkanin.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 75 cm |
| Waga: | 15 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | ciemny brąz 67 |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Dodatkowe cechy: | Pufa otwierana typu skrzynia - z praktycznym schowkiem. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
