Sofa CASABLANCA pikowana kryształkami - Eko skóra kolor czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka sofa Casablanca tapicerowana czarną ekoskórą z ozdobnym pikowaniem pięknymi kryształkami, stojąca na lakierowanych, profilowanych nóżkach, które dodają jej unikatowego stylu, a stylizowane z obu stron podłokietniki zapewnią wygodę podczas jej użytkowania.
Sofa wpisuje się w popularny styl modern glamour, który doskonale pasuje zarówno do domu, jak i do wszelkich lokali usługowych oraz poczekalni.
Jest tapicerowana wysokiej jakości eko skórą w zawsze modnym, czarnym kolorze, którą bardzo łatwo się czyści oraz jest odporna na zdarcia. Podstawą sofy są cztery, stylizowane nóżki w kolorze czarnym, które dodają jej wyjątkowego charakteru. Całość powstała przy użyciu wysokiej jakości komponentów, mocnego, solidnego stelaża oraz miękkiej pianki tapicerskiej.
Sofa od polskiego producenta, wykonywana w naszej pracowni. Zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory, ponieważ jesteśmy w stanie wykonać prezentowany model w dowolnie wybranym obiciu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość całkowita: | 76 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 150 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 190 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość nóżek: | 24 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | tkanina Casablanca |
| Kolor: | czarny |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
| Podstawa stelaża: | profilowane, drewniane nogi w kolorze czarnym |
| Dodatkowe cechy: | oparcie ozdobione pikowaniem, które zostało wykończone pięknymi kryształkami (cyrkoniami) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (3)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.

SlawomirPoler
Zakupiłem sofę do swojej kancelarii. Świetnie wygląda, jest wyjątkowo wygodna i bardzo solidnie wykonana. W mojej opinii - produkt idealny!
Zibi15924
Swego czasu wzbogaciłem swój pokój bilardowy o ten produkt. Bardzo wygodna i niezwykle stylowa. Wpisuje się wręcz idealnie w moją wizję tego pomieszczenia
Marzena
Kupiliśmy sofę do pokoju zabaw naszej córeczki super wykonanie idealne wykończenie dziękujemy