Sofa CASABLANCA dużo pikowań - Eko skóra kolor czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Efektowna sofa z gęstym pikowaniem przy oparciu to świetne wyposażenie do salonu kosmetycznego lub dowolnego lokalu usługowego. Sofa stoi na drewnianych, lakierowanych na czarno stylizowanych nóżkach, które dodają wyjątkowego charakteru.
Sofa została tapicerowana wysokiej jakości eko skórą w czarnym kolorze, która jest wytrzymała, a także odporna na zdarcia. Jest także bardzo łatwa w pielęgnacji, zabrudzenia można usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki. Posiada również solidny stelaż, miękką piankę tapicerską na siedzisku, a całość łączą wytrzymałe nici tapicerskie Tytan.
Sofa od polskiego producenta, wykonywana w naszej pracowni. Zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory, ponieważ jesteśmy w stanie wykonać prezentowany model w dowolnie wybranym obiciu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość całkowita: | 85 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Długość siedziska: | 150 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 185 cm |
| Wysokość nóżek: | 24 cm |
| Waga: | 60 kg |
| Materiał: | eko skóra |
| Kolor: | czarny |
| Obicie: | pianka poliuretanowa T-25 |
| Stelaż i wykonanie: | drewniany stelaż + płyta wiórowa |
| Podstawa stelaża: | sofa stoi na efektownych, profilowanych i stabilnych nóżkach |
| Dodatkowe cechy: | oparcie ozdobione pikowaniem |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
