Pufa okrągła - French Velvet kolor niebieski 669
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lekka i zgrabna pufa w kształcie walca to świetne siedzisko, ale także wyjątkowa ozdoba, która będzie pasować do niemal każdej przestrzeni. Pufa ma wysokość 42 cm, a jej średnica to 40 cm, dzięki niewielkim wymiarom i wadze możemy przenosić ją w dowolne miejsce. Doskonałe uzupełnienie każdego salonu, gabinetu czy nawet lokalu usługowego.
Wysokiej klasy tkanina French Velvet z delikatnym włosiem, która mieni się w zależności od jego ułożenia. Tkanina jest bardzo przyjemna i miękka w dotyku, podobna do tkaniny Prestige, jednak French Velvet to bardziej intensywne kolory, a także ich większy wybór kolorystyczny niż w przypadku Prestige.
Okrągła pufa została wykonana przy użyciu wysokiej jakości komponentów, dzięki którym siedzisko posłuży przez wiele dobrych lat, jej zaletą jest także to, że się nie odkształca.
Pufę można również zamówić w innej wersji kolorystycznej - zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Materiał: | tkanina French Velvet |
| Kolor: | niebieski |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
