Pufa okrągła z ozdobnymi pinezkami - French Velvet kolor niebieski 669
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczna pufa okrągła (tzw. wałek) w pięknym, intensywnym niebieskim kolorze o wysokości 42 cm, a jej średnica siedziska to 40 cm. Krawędzie pufy zostały ozdobione srebrnymi pinezkami (gwoździami), które dodają siedzisku wyjątkowego szyku i charakteru, stylem będzie pasować do eleganckich wnętrz nawiązujących do stylu glamour, ale także klasycznych i nowoczesnych.
Do obicia została użyta wysokiej klasy aksamitna w dotyku tkanina French Velvet z delikatnym włosiem, która mieni się w zależności od jego ułożenia. Tkanina jest bardzo przyjemna i miękka w dotyku, podobna do tkaniny Prestige, jednak French Velvet to bardziej intensywne kolory, a także ich wybór kolorystyczny jest znacznie większy niż w przypadku Prestige.
Pufę można również zamówić w innej wersji kolorystycznej - zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Materiał: | tkanina French Velvet |
| Kolor: | niebieski |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | ozdobne gwoździe (pinezki) w srebrnym kolorze. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
