Pufa okrągła z ozdobnymi pinezkami - Pagani kolor niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągła pufa-walec w kolorze jasno-niebieskim z efektownymi, ozdobnymi pinezkami - to siedzisko inspirowane najmodniejszymi trendami oraz bardzo popularnym stylem Glamour. Pufa jest zgrabna, jej wysokość to 42 cm, a średnica 40 cm. Dzięki niewielkiej wadze jesteśmy w stanie ją przenosić w dowolne miejsce.
Do obicia pufy użyliśmy tkaniny Pagani, bardzo delikatnej i miękkiej tkaniny, o subtelnym włosiu. Pagani jest podobna do tkaniny Casblanca, świetnie nadaje się do różnych siedzisk tapicerowanych. Pufa posiada solidny stelaż z płyty MDF, miękką piankę tapicerską, a także wytrzymałe nici tapicerskie Tytan.
Pufę można również zamówić w innej wersji kolorystycznej - zobacz rodzaje tkanin tapicerskich oraz dostępne kolory!
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Materiał: | tkanina Pagani |
| Kolor: | jasny niebieski |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | solidny stelaż i wygodna pianka, |
| Dodatkowe cechy: | ozdobne pinezki u góry i dołu pufy. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
