Pufa okrągła otwierana, pikowana u góry + pinezki - tk. French Velvet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągła pufa GLAMOUR z pikowanym siedziskiem i ozdobnymi nitami, tapicerowana wysokiej jakości, miękką i aksamitną w dotyku tkaniną French Velvet w pastelowo, idealnie wpisującą się w styl modern glamour. To doskonałe i eleganckie siedzisko, które będzie świetnie sprawdzało się zarówno w salonie jak i w sypialni, np. do damskiej toaletki, ale także w eleganckim lokalu usługowym jako ozdoba i dodatkowe miejsce do siedzenia!
Pufa posiada pojemnik do przechowywania ukryty w siedzisku, jest wysoka na 42 cm, a średnica siedziska to 40 cm. Stylowe pikowania zakończone guzikami i ozdobne pinezki (nity) dodają jej wyjątkowego charakteru i uroku.
Użyta tkanina posiada technologię łatwego czyszczenia, która zapobiega wchłanianiu się rozlanych płynów w głąb tkaniny. Tkanina jest przyjemna w dotyku, posiada delikatny meszek, który delikatnie mieni się pod światłem. Pufa ma solidną konstrukcję, a jej podstawą są nóżki typu ślizgacz, które zapewniają stabilizację siedzisku.
Istnieje możliwość zamówienia pufy GLAMOUR w dowolnie wybranej tkaninie oraz kolorze - zobacz wzornik tkanin tapicerskich.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 40 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina French Velvet |
| Materiał cd.: | wykonana w plamoodpornej technologii Cleanaboo |
| Stelaż: | solidny, nie odkształaca się |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | ozdobne pikowanie guzikami na siedzisku oraz gwoździe (nity) na podstawie siedziska |
| Dodatkowe cechy: | praktyczny schowek w siedzisku. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
