Fotel - puf z oparciem KRASNAL kolor pomarańczowy 79
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krasnal to fotel o niewielkich gabarytach, przypominający puf z wygodnym oparciem, który w siedzisku posiada schowek. Schowek to bardzo przydatne rozwiązanie, które umożliwia przechowywanie rzeczy, które zawsze chcemy mieć pod ręką, np. gazety, książki czy ciepły koc.
Jednolity, ożywiający odcień koloru pomarańczowego, miękkiej tkaniny Suedine, z którego została wykonana tapicerka fotela - ożywi i rozjaśni każde wnętrze.
Materiał Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) to bardzo ładna i przyjemna w dotyku tkanina, posiadająca delikatny meszek - z wyglądu nieco przypominająca plusz. Jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na zdarcie.
Wykonaliśmy go z bardzo solidnych komponentów oraz wytrzymałych nici tapicerskich, dzięki temu posłuży Państwu w nienagannym stanie przez wiele lat.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 78 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Materiał: | tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova) |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Dodatkowe cechy: | Fotel - puf z praktycznym schowkiem pod siedziskiem. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.