Pufa okrągła duża 60 cm z pinezkami - tk. French Velvet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wygodna, duża, elegancka pufa o welurowym wykończeniu w kolorze niebieskim - pięknym, szlachetnym odcieniu. Jest bardzo stylowa, charakteru dodają jej ozdobne pinezki tapicerskie - będzie praktyczną ozdobą niemal każdego pomieszczenia jak np. salonu, sypialni, gabinetu czy nawet lokalu usługowego. Idealnie nada się także do garderoby!
Pufa została tapicerowana wysokiej klasy tkaniną French Velvet w kolorze niebieskim, tkaninie która przypomina plusz - welur, ma delikatne włosie, które mieni się w zależności od zaczesania. Solidny stelaż, miękka pianka oraz wytrzymałe nici sprawią, że pufa posłuży na długie lata, a nóżki typu ślizgacz przy podstawie pufy zapewnią jej odpowiednią stabilizację. Jej wymiary to 60 cm średnica siedziska i 42 cm wysokość.
Jeżeli są Państwo zainteresowani tym modelem pufy w innej kolorystyce lub tkaninie, zapraszamy do kontaktu! Wzorniki dostępnych tkanin i kolorów dostępne tutaj: https://www.interiomobili.pl/pl/i/tkaniny-tapicerskie/13
Dane techniczne
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Średnica ∅ | 60 cm |
| Waga: | 20 kg |
| Materiał: | tkanina French Velvet |
| Stelaż: | z płyty MDF |
| Podstawa stelaża: | nóżki typu ślizgacz |
| Nici: | bardzo wytrzymałe tytan |
| Wykonanie: | miękka pianka zapewniająca komfort użytkowania |
| Dodatkowe cechy: | efektowne pinezki w srebrnym kolorze dodające stylu. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
ZAKUPY DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH- PŁATNOŚĆ PRZELEWEM Z TERMINEM
Instytucje publiczne mogą wygodnie składać zamówienia w naszym sklepie internetowym z płatnością przelewem z odroczonym terminem płatności. Aby skorzystać z tej opcji, podczas składania zamówienia wystarczy wybrać w koszyku formę płatności „Przelew”.
Na podstawie danych z numeru NIP nasz system automatycznie przypisze fakturę z terminem płatności 14 dni. Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności do 30 dni – w takim przypadku prosimy o dodanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.
Oferujemy przelewy z terminem płatności od 7 do 30 dni od daty wystawienia faktury, co jest szczególnie wygodne dla instytucji działających według określonych harmonogramów płatności.
Z tej formy rozliczenia najczęściej korzystają:
-
urzędy miast i gmin,
-
jednostki, w których płatnikiem jest miasto lub gmina,
-
placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły średnie),
-
sądy, policja oraz inne jednostki administracji publicznej.
Dzięki temu rozwiązaniu instytucje publiczne mogą realizować zakupy online z fakturą i terminem płatności, zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi.
Pełna instrukcja składania zamówień dla instytucji publicznych znajduje się pod tym linkiem- instrukcja zakupów.
